Wrzesień 17 2021 20:38:13
Nawigacja
· Osoby niepełnosprawne 2
· Osoby niepełnosprawne 1
· FOREX zdecydowanie NIE!
· Śmie(r)ciowisko czy segregacja odpadów?
· Metody nauki języków obcych
· Jak z niczego zrobiłem 364 zł
· Zdolność kredytowa - co to takiego?
· Osoby niepełnosprawne 3
· Czytaj i bogać się
· Wakacje, a transakcje bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów za granicą.
· Co robić w przypadku kolizji drogowej?
· Kredyt Studencki- szybka i tania kasa.
· Jak dobrze wyglądać w krawacie.
· Optymalny czas nauki - ile i jak się uczyć skutecznie
· Metoda Michel`a Thomas`a
· Przy stole część 2
· W restauracji 2
· 52 krótkie zasady
· Jak się przywitać?
· W restauracji
· Przy stole część 1
· STRONA GŁÓWNA
· ARTYKUŁY
· KONTAKT
Ostatnie artykuły
· Jak zostać miliarde...
· Nie wszystko złoto...
· Co robić w przypadk...
· Jak legalnie i bez d...
· 5 wskazówek jak ju...
Powitanie

TEGO W SZKOLE SIĘ NIE DOWIESZ...

Jak zostać miliarderem - poradnik dla (t)opornych (!!!???)

Jak zostać miliarderem - poradnik dla (t)opornych


Autor: Kira F.


Jaki procent czytelników popularnych książek motywacyjnych faktycznie osiąga sukces finansowy? Odpowiedź jest prosta i banalna - ale poczekamy z nią do końca tego tekstu. Najpierw historyjka... W maju 2006r. telewizja ABC zaprosiła do nowego programu trzy osoby, którym wręczono po 1.000$. Gotówkę tą mieli oni przez 20 dni inwestować zgodnie z radami Roberta Kiyosakiego - a wszystko, co przez ten czas zarobią, miało stać się ich własnością.


Jaki procent czytelników popularnych książek motywacyjnych faktycznie osiąga sukces finansowy? Odpowiedź jest prosta i banalna - ale poczekamy z nią do końca tego tekstu. Najpierw historyjka...

Zapraszam do lektury artykułu Jak zostać miliarderem - poradnik dla (t)opornych
Co robić w przypadku kolizji drogowej?

Co robić w przypadku kolizji drogowej?Szczególnie późną jesienią i zimą, oprócz grypy, narażeni jesteśmy na kolizje drogowe (stłuczki). Na przykładzie, opisałem jak postępować w takim przypadku.

Zapraszam do lektury artykułu Co robić w przypadku kolizji drogowej?

Groupon SUPER OFERTY
Recenzja audiobooka „Czas na zmiany”, czyli jak zmienić swoje życie i sprawić, aby w końcu spełniło się to, o czym marzysz?

Recenzja audiobooka „Czas na zmiany”

czyli jak zmienić swoje życie i sprawić, aby w końcu spełniło się to, o czym marzysz

 

Darowanemu konikowi w zęby się nie zagląda. Jednak tym razem muszę złamać tą zasadę. Jakiś czas temu od wydawnictwa nexto.pl dostałem możliwość wybrania sobie darmowego audiobooka. Wyobrażacie sobie - KAŻDEGO audiobooka, który znajdę na ich stronie . Jedyny warunek to napisanie o nim opinii bądź recenzji. Dlatego też jestem przez to zmuszony zajrzeć darowanemu konikowi w ząbeczki.
Jak legalnie i bez dużego wysiłku zdobyć 30 tysięcy PLN, a nawet więcej?

Jak legalnie i bez dużego wysiłku zdobyć 30 tysięcy PLN, a nawet więcej?


Ciekawy jestem czy ktoś robił już badania, czego studentowi najbardziej brakuje? Zapewne czasu, ciężko jest pogodzić naukę z imprezami. Jeżeli pochylimy się nad czasem i imprezami to pewnie też dojdziemy do wniosku że, biedny student się nie wysypia należycie. Jeżeli imprezy to sporo piwa. Niestety trunek ten jest płatny (chyba studenci powinni mieć go za darmo no nie?) Jednak z tego, co się dowiadywałem nigdy nie będzie darmowe i tym o to sposobem dochodzimy do tego, że studentowi najbardziej brakuje PIENIĘDZY.

W artykule Jak legalnie i bez dużego wysiłku zdobyć 30 tysięcy PLN, a nawet więcej ? ,dowiesz się jak to zmienić.
5 wskazówek jak już teraz uczyć się języków obcych skutecznie i z przyjemnością

5 wskazówek jak już teraz uczyć się języków obcych skutecznie i z przyjemnością


Szkoła podstawowa, lekcja języka obcego... Dla mnie był to angielski, dla Ciebie być może jakiś inny. Siedziałem wówczas gdzieś w tyle sali, przestraszony, licząc, że nauczycielka nie weźmie mnie do odpowiedzi. Pamiętam, jakby to było dzisiaj - jedyna dobra emocja pojawiała się w momencie, gdy słyszałem dzwonek zwiastujący koniec lekcji. Jednak, dopóki koniec nie nadchodził, musiałem siedzieć i udawać, że wypełnianie luk w zdaniach prawidłową formą czasownika lub że zastanawianie się, w którym przypadku powinienem użyć "a", a w którym "the", było fajną zabawą. Ale nie było. Dlatego większość osób po zakończeniu edukacji szkolnej nie za bardzo kwapi się do dalszej nauki... czegokolwiek...

DALEJ

Jak dobrze wyglądać w krawacie.

JAK DOBRZE WYGLĄDAĆ W KRAWACIENie tylko dla mężczyzn


Dla wielu z nas krawat jest nieodłącznym elementem ubioru. Nie z własnej winy, codziennie idąc do pracy wykonujemy te same czynności: golenie, koszula i wiązanie krawata. Wydawałoby się, że jeżeli już potrafimy zawiązać krawat to nic więcej się nam nie przytrafi, a jednak możemy popełnić kilka gaf.


DALEJ

REKLAMA

Budżet domowy pod ostrzałem. Czyli jak skutecznie zadbać o budżet domowy i finanse osobiste oraz jak mądrze wydawać pieniądze w czasie kryzysu?
Please insert your card - Zagraniczne wakacje z kartą kredytową
Please insert your card - Zagraniczne wakacje z kartą kredytową


Czyli o bezstresowych, zagranicznych zakupach dokonywanych kartami kredytowymi lub debetowymi. Dowiesz się również ile kosztować Cię może wypłata z zagranicznego bankomatu i jak zrobić żeby to było za darmo.

DALEJ


REKLAMA
Szukałeś najlepszej metody uczenia się?
Poznaj "MultiCzytanie - gotowy 5-stopniowy system nauki przez czytanie"
Optymalny czas nauki - ile i jak się uczyć skutecznie
Optymalny czas nauki - ile i jak się uczyć skutecznie

Czas jest Twoim największym zasobem. Zarządzaj nim mądrze, szczególnie podczas nauki. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki błąd podczas uczenia się popełnia 95% ludzi, w jakim rytmie działa Twój mózg i jak możesz to wykorzystać oraz dlaczego należy skończyć uczenie się przed 3 nad ranem,
DALEJMetody nauki języków obcych
To, że języki obce powinniśmy znać, wie każdy, ale czy każdy z nas wie jak się ich uczyć? Co można zrobić, żeby przyśpieszyć naukę, a nawet mieć satysfakcję z niej. Zamieściłem dwa nowe artykuły, które chociaż trochę powinny przybliżyć tą tematykę.
Jak uczyć się języków obcych? metoda Henryka Schliemanna - człowieka, który odkrył Troję,
Rozwiązaniem Twoich problemów z nauką języka obcego, jest ... trochę o metodzie Michel`a Thomas`a.
POWODZENIA


Poniżej linki do książek o podobnej tematyce
Birkenbihl Vera F. Jak szybko i łatwo nauczyc się języka
Brześkiewicz Zbyszek Jak łatwo i skutecznie uczyć się języków obcych
Żurakowski Filip Jak uczyć się szybko i skutecznie /St.Emka/
DARMOWY KURS SZYBKIEGO CZYTANIA !!!

Przypomnij sobie kiedy ostatni raz przeczytałeś jakąś książkę.....OK jedną przeczytałeś, ale dlaczego nie przeczytałeś dwóch albo trzech. Pewnie tak jak większość osób nie masz czasu... Cóż z tego, że na Twojej półce leżą naprawdę dobre książki? Wszyscy dookoła trąbią, że wiedza i informacja to w naszych czasach najprostsza droga do pieniędzy. Tylko dlaczego niektórzy cały czas czytają w sposób, który był dobry w XIX wieku? Dlaczego nikt nas nie uczył, a co gorsza dalej nie uczy w szkołach na uniwersytetach jak się powinno czytać? Dlaczego nikt nie pokazał nam najprostszych metod, dzięki którym możemy po 15 minutach czytać szybciej o 300% !!! Niewiarygodne, a jednak prawdziwe możesz to już w tej chwili sprawdzić. Tutaj możesz pobrać BEZPŁATNY kurs szybkiego czytania.

Natomiast tutaj znajdziesz dwa nowe artykuły na temat szybkiego czytania
1. Czytanie mózgiem. Najciekawsze fakty z neurofizjologii czytania.

2.Jak przestać czytać uchem?

Savoir vivre i inwestowanie
Codziennie po kilkanaście razy witamy się, podajmy sobie rękę na przywitanie. Jednak mimo, że czynność ta wydawałaby się taka prosta, nie każdy sobie z tym radzi. W artykule Jak się przwitać znajdziecie jak się witać lub jak tego nie robić, jak podawać rękę i jakie pułapki mogą na Was czekać.
Do tego dołożyłem artykuł GPW - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce, w którym zostały przedstawione podstawy giełdy.

Pierwszy w Polsce Kongres National Achievers - 12 Gwiazd, 2 dni i chwile, które zapamiętasz na zawsze.


W PRZERWIE
3,713,963 unikalne wizyty